Partnerzy

TERUMO

Terumo jest ogólnoświatowym producentem wyrobów medycznych specjalizującym się w rozwiązaniach wykorzystywanych w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, urządzeniach szpitalnych oraz domowej opiece zdrowotnej. Założony w 1921 koncern ma ponad 19 000 partnerów, 82 biura sprzedaży oraz 24 zakłady produkcyjne na całym świecie. Oferuje urządzenia medyczne i usługi, z których korzystają pacjenci i instytucje medyczne w ponad 160 krajach świata.

Każdego dnia wyroby Terumo w zakresie chirurgii sercowej i naczyniowej wykorzystywane są podczas całej gamy zabiegów, od pomostowania aortalno-wieńcowego (CABG) do wymiany zastawki czy transplantacji serca, od operacji tętniaków aortalnych po zabiegi wykonywane w leczeniu choroby tętnic obwodowych.

HMT MEDIZINTECHNIK

Doświadczony dostawca wysokiej jakości zestawów drenów dla konkretnych klientów. Wyroby HMT wykorzystywane są podczas zabiegów operacyjnych i leczniczych, takich jak chirurgia serca, perfuzyjna chemioterapia dootrzewnowa w hipertermii (HIPEC), artroskopia, dreny chirurgiczne i wiele innych medycznych zastosowań. Po ponad 30 latach obecności na rynku, HMT nadal ma obiecującą przyszłość jako producent niezależnych zestawów do drenowania. Nazwa HMT stała się synonimem wysokiej jakości i trwałości w dziedzinie chirurgii serca i poza nią.

{lang en}Text english{/lang}